Kurumsal

Medikal el ve ayak bakımında hijyenik tırnak kesimi ve dizaynı, tırnak yüzeyinin temizlenmesi ve parlatılması, sertleşmiş derilerin giderilmesi El-Ayak Bakım cihazları ile yapılır. Estetik ve sağlığa yönelik özel bir bakımdır. Müdahale alanı, el hijyeni dezenfeksiyon ve sterilizasyon hastane standartlarında yapılmaktadır.

Dasmer stüdyolarında hijyeni sağlamak için yüksek ısı stetilizasyonu, kimyasal dezenfeksiyon aletleri ve tek kullanımlık malzemeler kullanılmaktadır. Tamamen tıbbi cihazların kullanıldığı özel freze uçlar ile yapılan bu bakımlarla, güzel, estetik ve sağlıklı el ve ayaklara sahip olacaksınız
Dasmer öncelikle, kalite ve güvenilir, konusunda uzman markalar ile hizmet vermektedir. Alman Podologie standardında Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı onaylı okul ( LCC Lisan ve Kültür Merkezi ) tarafından uygulamalar yapılmaktadır. Ayaklarda oluşabilecek tüm sorunları müdahale edebilecek seviyededir. Böylece müşterilerimizin ayakta veya tırnaklarındaki sorunlar yüzünden ağrı ile gelseler bile, ağrısı, acısız, sorunsuz, mutlu ve memnun Dasmer stüdyolarından ayrılmasını sağlayabiliyoruz.

Almanya Essen Podoloji Eğitimi

Darıca Fikret Memduh Kızılağaç Huzur Evi


Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi Stand Çalışması

WhatsApp WhatsApp Danışma